انتشارات گیلنا از مهمترین مراحل کنکور زبان میگوید ( بخش اول )

مقالات

انتشارات گیلنا از مهمترین مراحل کنکور زبان میگوید ( بخش اول )

کنکور یکی از مهمترین مراحلی است که راه ورود به تحصیلات آکادمیک را فراهم میکند . اهمیت بسیار زیاد کنکور سبب شده است تا افراد زیادی برای رسیدن به هدف خود و قبولی در آن به دنبال منابع معتبری باشند که بتواند مسیر درست را به آن ها نشان دهد.
اما متاسفانه به دلیل حضور برخی منابع غیر رسمی ، مسیر کنکور برای بعضی از متقاضیان سخت و پیچیده شده است . پیچیدگی مسیر کنکور در کنار استرس های ناشی از شرکت در کنکور سبب می شود تا متقاضیان از مسیر مطالعه برای کنکور دل زده و خسته شوند.
در این مقالعه سعی ما بر این است که همه چیز درباره کنکور زبان را برای متقاضیان شرکت در کنکور زبان گردآوری کرده و در اختیارشان قرار دهیم. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا با کسب اطلاعات جامع در رابطه با کنکور زبان طعم خاطره خوبی از مسیر این کنکور در خاطر شما باقی بماند.

کنکور زبان چیست ؟

قبولی در کنکور یکی از مهمترین موفقیت هایی است که نوجوانان و جوانان میتوانند وارد مسیر جدیدی از تحصیلات شوند و با کسب اعتماد به نفس بیشتر در عرصه های اجتماعی به چشم اندازهای خود دست پیدا کنند . در این مقاله تصمیم داریم در رابطه با مقوله بسیار مهم کنکور زبان که متقاضی زیادی نیز دارد اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهیم.
کنکور زبان به عنوان یکی از گزینه های شناور کنکور سراسری است. رشته های شناور به آن دسته از رشته هایی گفته میشود که علاوه بر داوطلبانی که به صورت تخصصی میتوانند در کنکور آن شرکت کنند ، داوطلبان کنکور تجربی ، ریاضی ، انسانی و هنر نیز امکان شرکت در این آزمون را دارند . زمان برگزاری کنکور زبان معمولا در نوبت عصر یکی از روزهای کنکور برگزار می شود. علاوه بر کنکور زبان ، کنکور هنر نیز جزء رشته های شناور محسوب می شود و علاوه بر داوطلبان تخصصی خود ، سایر داوطلبان نیز امکان شرکت در آن را دارند.

 

انتشارات گیلنا ناشر برتر کتب آموزشی کنکور

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات
چگونه فیزیک کنکور را 100 بزنیم

چگونه فیزیک کنکور را 100 بزنیم؟ یکی از دغدغه های داوطلبان کنکوری در گروه های آزمایشی ریاضی و تجربی درس فیزیک میباشد درسی استدلالی و نیز محاسباتی که اکثر دانش آموزان از آن هراس دارند و معمولا درصد پایینی در آن کسب میکنند. اما نکاتی ساده و کاربردی وجود دارد …

مقالات
جزوات انتشارات گیلنا در باب روش مطالعه ( بخش چهارم )

جزوات انتشارات گیلنا در باب روش مطالعه ( بخش چهارم )   مرحله ی تفکر: در مرحله تفکر، با فکر کردن به آموخته های خود، به آن ها مفهوم می دهیم. همچنین با معنا بخشی به متون خوانده شده، به تثبیت حافظه کمک می کنیم. به عنوان مثال بین دانسته …

مقالات
جزوات انتشارات گیلنا در باب روش مطالعه ( بخش سوم )

جزوات انتشارات گیلنا در باب روش مطالعه ( بخش سوم ) نکات مطالعه برای کنکور – روش مطالعه پس ختام ( PQ4R) یکی از روش های صحیح مطالعه برای کنکور، روش مطالعه پس ختام ( PQ4R) است. این روش یکی از روش های مطالعه موثر، جهت افزایش بازدهی است. روش …

تماس با خط 1
تماس با خط 2